century
06 بهمن 1401 - 16:50

خدمات‌رسانی جهادی موجب امیدآفرینی در جامعه می‌شود

فرماندار سنندج گفت: خدمت جهادی، صادقانه و بی‌منت به مردم موجب امیدآفرینی و افزایش اعتماد عمومی در جامعه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس سنندج، حسن عسکری ظهر امروز در جلسه ستاد برفروبی در شهرداری سنندج اظهار کرد: خدمت جهادی، صادقانه و بی‌منت به مردم موجب امیدآفرینی و افزایش اعتماد عمومی در جامعه می‌شود.

وی افزود: در شرایط کنونی باید با رفتار و خدمت درست، مردم را نسبت به آینده کشور امیدوار کنیم و زمینه رفع مشکلات را فراهم سازیم.

فرماندار سنندج با تقدیر از خدمات ستاد برفروبی سنندج، افزود: عملکرد خوب در بارش‌های اخیر و همراهی و هماهنگی موجب رضایتمندی شهروندان شد.

عسکری خاطرنشان کرد: وظیفه خود می‌دانم کار شایسته تقدیر را ببینیم چرا که این مهم با تلاش و جدیت بیشتر موجب خدمت‌رسانی به مردم و شهر خواهد شد.

وی افزود: رضایتمندی شهروندان از عملکرد ستاد برفروبی سنندج حاصل یک کار تیمی است که تمام اعضا نقش خود را در پازل وظیفه به درستی ایفا کرده‌اند.

فرماندار سنندج اضافه کرد: با وجود بارش سنگین برف در سامانه بارشی قبلی، بخاطر عملکرد به موقع ستاد برفروبی مشکلی در تردد مردم حاصل نشد.

عسکری عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود اسفندماه بارش بیشتری در سطح شهرستان داشته باشیم لذا گذر از آن در گرو آمادگی بیشتر است.

وی نحوه فعالیت و خدمات‌رسانی مدیریت شهری را در ارتقای سطح امنیت روحی و روانی مردم بسیار تاثیرگذار خواند و افزود: شهرداری‌ها به عنوان ویترین خدمات نظام با پاسخگویی به مطالبات قانونی شهروندان نقش بسزایی در امیدآفرینی و افزایش حس اعتماد جامعه به نظام دارند.

فرماندار سنندج گفت: خدمت به مردم بزرگترین عبادت است چراکه رضای خدا در گرو رضایتمندی خلق خداست.

عسکری در ادامه با اشاره به درپیش بودن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب و ایام دهه فجر، تصریح کرد: همه دستگاه‌ها موظفند در این ایام در راستای تبیین هرچه بیشتر خدمات نظام تلاش و موجب امیدآفرینی در جامعه شوند.

وی تصریح کرد: سازمان سیما و منظر شهرداری سنندج زیباسازی و فضاسازی محیطی را در این ایام با ایده‌های نوین به صورت ویژه در دستور کار قرار دهد.

انتهای پیام/2330/71

منبع: فارس
شناسه خبر: 999598