century
06 بهمن 1401 - 19:11

تاوارس: تنها تمرکزمان تلاش و کار کردن است

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هیچ‌گاه به اینکه گزینه سقوط یا گزینه قهرمانی باشیم، فکر نمی‌کنیم و تنها تمرکزمان تلاش و کار کردن است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، ادسون تاوارس، در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر آلومینیوم اراک اظهار کرد: در ابتدا برای من سورپرایز هستم که برای اولین بار در شهر اراک حضور دارم، دلتنگ برف بود و امروز در شهر اراک دیدم.

وی افزود: در این هفته تمرین خوبی داشتیم و برای بازی فردا آماده ارائه بهترین عملکرد هستیم و انگیزه کافی را نیز داریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: برای بازی فردا بازیکن مصدوم داریم اما نفرات جایگزین شایسته‌ای هم برای فردا خواهیم داشت.

تاوارس در خصوص جذب بازیکن جدید تا پایان زمان نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: جذب بازیکن بستگی به باشگاه دارد، باشگاه تمام تلاش خود را می‌کند با توجه به موجودی بازار نقل و انتقالات اگر گزینه خوبی وجود داشته باشد، اقدام به جذب خواهیم کرد.

وی در خصوص شرایط صنعت نفت در لیگ و برنامه‌های تیم اظهار کرد: تیم خیلی خوبی داریم. متأسفانه تیم از ابتدای فصل در شرایط درست قرار نگرفته بود. تلاش می‌کنیم تا کارها را در باشگاه تنظیم کنیم هم باشگاه و در کنار آن تیم هم به همین شکل. هیچ‌گاه به اینکه گزینه سقوط یا گزینه قهرمانی باشیم، فکر نمی‌کنیم و تنها تمرکزمان تلاش و کار کردن است.

پایان پیام

منبع: فارس
شناسه خبر: 999895