century
06 بهمن 1401 - 19:51

بازدید بازرس‌کل استان کردستان از دفتر استانی تسنیم+تصاویر

بازرس‌کل استان کردستان در دفتر استانی خبرگزاری تسنیم در سنندج حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، عیسی هواسی، بازرس‌کل استان کردستان پیش‌از ظهر امروز از دفتر استانی تسنیم در سنندج بازدید کرد و ضمن دیدار با مدیر و خبرنگاران تسنیم در استان، در جریان فعالیت‌های این رسانه قرار گرفت.

وی در جریان این بازدید با بیان اینکه رسانه‌ها را جزو ناظرین دانسته و در استان به‌عنوان همکار نظارتی خودمان به آنان نگاه می‌کنیم، گفت: اصحاب رسانه وظایف سنگینی بر عهده داشته و باید اخبار و اطلاعات صحیح را به مردم منعکس کنند.

بازرس‌کل استان کردستان با تأکید بر اینکه بنا به فرموده رهبری، اصحاب رسانه باید از سیاه‌نمایی و بزرگ‌نمایی غیرواقعیات پرهیز کنند، تصریح کرد: انتظار می‌رود آنچه که واقعیت داشته به مردم منعکس شود که خوشبختانه در این زمینه رسانه‌های خوبی از جمله «خبرگزاری تسنیم» در سطح استان وجود و فعالیت دارند.

وی با قدردانی از رویکرد خبرگزاری تسنیم کردستان افزود: خبرنگاران این رسانه زحمات زیادی کشیده و در حوزه‌های مختلف استان گزارش تهیه کرده، که جای تشکر دارد.

هواسی بر ضرورت اطلاع‌رسانی به‌موقع توسط رسانه‌ها تأکید کرد و هشدار داد: گاها اگر ما به موقع اطلاع‌رسانی نکنیم، رسانه‌های معاند اخبار را طوری دیگر منعکس کرده، بنابراین روایت‌گری اول بسیار مهم است.

وی تأکید کرد: نباید طوری عمل کنیم که توپخانه دشمن باشیم، یعنی مسائل را به گونه‌ای مطرح کنیم که آب را در آسیاب دشمن بریزیم، بنابران باید واقعیات را به جامعه بگوئیم.

بازرس‌کل استان کردستان با بیان اینکه خبرنگاران نقاط قوت و ضعف‌ها را با هم منعکس کرده و همیشه نیمه خالی لیوان را نگاه نکنند، عنوان کرد: طرح مباحث نباید به گونه‌ای باشد که خدایی نکرده انتقاد تبدیل به تخریب شود، بلکه باید انتقاد همراه پیشنهاد و راهکار ارائه شود تا مورد استقبال بیشتر قرار بگیرد.

وی ابراز داشت: در سازمان بازرسی کردستان این آمادگی را داشته که از اصحاب رسانه در ظرفیت‌های بالاتر و به عنوان بازرسان افتخاری و گزارشگران فساد از آنان استفاده کنیم.

بازرس‌کل استان کردستان اظهار کرد: از زحمات همه رسانه‌های استان کردستان، به‌ویژه خبرگزاری خوب و متعهد تسنیم که امروز مهمان آنان هستیم، تشکر می‌کنیم.

مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم در کردستان نیز در این بازدید با ارائه گزارشی از عملکرد و کارهای انجام‌شده در حوزه‌های مختلف، به تشریح برنامه‌ها و چشم‌اندازهای این رسانه در سال‌جاری در استان پرداخت. در این بازدید معاونان سازمان بازرسی نیز بازرس‌کل استان کردستان را همراهی کردند.

مشروح گفت‌وگوی تفصیلی خبرنگار تسنیم با بازرس کل استان کردستان به زودی منتشر می‌شود.

انتهای پیام/481/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 999959